Szkolenie sędziów CTIF – 31.05.2016r.

banner

W dniu dzisiejszym nasz druh Piotr Klima wziął udział w szkoleniu sędziów zawodów strażackich wg systemu CTIF. Część praktyczna zajęć zorganizowana została w jednostce OSP Ptaszkowa (gmina Grybów). Szkolenie miało charakter powtórkowy – przygotowujący sędziów do zbliżających się zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Gorlicach już 18 czerwca. Przypomnijmy, iż nasz druh nabył odpowiednie uprawnienia nadające mu tytuł Sędziego podczas specjalnego kilkudniowego kursu, który został zorganizowany przez Krajowe Kolegium Sędziowskie. Wszystkich kibiców oraz sympatyków sportu pożarniczego zapraszamy do obejrzenia zmagań najlepszych drużyn strażackich województwa małopolskiego już 18 czerwca.

 

GALERIA ZDJĘĆ

1 2

3 4

Komentarze

comments

Dodaj komentarz