Strażackie pokazy na 25 Dniach Niepołomic!

strazackiepokazy

W ubiegłą niedzielę (05.06.2016r.) nasza jednostka miała okazję uczestniczyć w pokazach sprzętu strażackiego z terenu Miasta i Gminy Niepołomice. Wystawa została zorganizowana podczas 25 Dni Niepołomic i miała miejsce przed Zamkiem Królewskim. W wydarzeniu udział wzięły jednostki OSP z Woli Batorskiej, Niepołomic, Podłęża i Staniątek. Pokazy tego rodzaju budzą ogromne zainteresowanie zarówno wśród najmłodszych mieszkańców gminy jak i ich rodziców. Zdecydowanie największą frajdą dla dzieci były strażackie nożyce hydrauliczne, przy pomocy których przyszli strażacy mogli zgniatać plastikowe butelki oraz inne drobne przedmioty. Nasza jednostka podczas tego weekendu organizowała również zabezpieczenie kwatermistrzowskie dla służby medycznej, która asekurowała całą 3 dniową imprezę. Naszym zadaniem było użyczenie oraz rozstawienie namiotu pneumatycznego, którego zakupu dokonaliśmy na początku tego roku z funduszy pierwszego budżetu obywatelskiego MiG Niepołomice.

 

“Bo najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka.”

Służby na miejscu działań:
OSP Wola Batorska GBARt IVECO 569[K]47
OSP Wola Batorska SLOp Peugeot Boxer 569[K]45
OSP Niepołomice SLRt Renault Master 569[K]37
OSP Niepołomice GBARt Man 569[K]39
OSP Niepołomice SD-30 Mercedes 569[K]38
OSP Podłęże GBARt Mercedes 567[K]71
OSP Podłęże GCBA Man 567[K]68
OSP Staniątki GBARt Star 569[K]26

GALERIA ZDJĘĆ

1 2

3 4

5 6

Komentarze

comments

Dodaj komentarz