Strażacka ekipa na antenie radia!

Już jutro, o godzinie 18:00 będziemy mieli przyjemność zagościć na antenie krakowskiego radia KRK.FM. Program Fresh Krk prowadzony przez Waldemara Wojtasa co tydzień gości nowych śmiałków w studiu przy ulicy Lublańskiej w Krakowie, którzy przy pomocy prowadzącego wcielają się rolę dziennikarza radiowego i mają zaszczyt prowadzić audycję do godziny 21:00. W tym tygodniu do ekipy radia wpłynęło dość nietypowe zgłoszenie, od drużyny strażaków, czyli nas. Z tego co wiemy są już dla nas wymyślane różniaste zadania, w których będziemy mogli pokazać się nie tylko jako ratownicy, ale także komicy. Oprócz tego naszym podstawowym celem jest przybliżenie słuchaczom osoby strażaka ratownika poprzez opowieści związane z naszą pracą, sprzętem jakiego używamy oraz podstawowych zasad organizacyjnych naszego stowarzyszenia.

 

W tym tygodniu na naszej antenie kolejni odważni słuchacze Krk Fm poprowadzą przez trzy godziny swój pierwszy program w radiu.
Z pośród wielu zgłoszeń wybraliśmy niecodzienną propozycję wysłaną przez WAS!
Uwaga, uwaga!
Sobotnie wydanie Fresh Krk poprowadzą STRAŻACY!
Ekipa z OSP Wola Batorska postanowiła zamienić sikawki na mikrofony.
Pojawią się o 18.00 w bojowych strojach i nastrojach!
My czekamy na propozycje niecodziennych zadań dla odważnych Strażaków!
Piszcie na waldek@krk.fm
Kto wie?
Może czytanie prognozy pogody w aparacie tlenowym?
Na naszej antenie wszystko się może wydarzyć!

Fresh Krk to pierwszy program w którym słuchacze zajmują miejsce prowadzącego na antenie.

Przez trzy godziny sprawdzamy Wasze możliwości i pokauzjemy radio od kuchni!

Waldemar Wojtas


krkfm

Zapraszamy do słuchania!! 🙂

Strona www radiostacji: www.krk.fm
Strona facebookowa audycji Fresh Krk: www.facebook.com/Freshkrkfm

Komentarze

comments

Dodaj komentarz