Regionalny Festyn Strażacki – przełożony

W związku z obfitymi opadami powodującymi liczne lokalne podtopienia, które niszczą naszą miejscowość oraz Gminę w ostatnich tygodniach Zarząd OSP podjął decyzję o przesunięciu terminu Regionalnego Festynu Strażackiego. O nowym terminie imprezy poinformujemy niebawem. Miejmy nadzieje, że sytuacja pogodowa się ustabilizuje i będziemy mogli wspólnie bawić się podczas festynu.

 

Mamy natomiast dla wszystkich niespodziankę. W przyszłą niedzielę (23.06.2013) organizujemy piknik rodzinny, na którym będzie wiele atrakcji dla całych rodzin. Przygotowaliśmy również coś dla najmłodszych, którzy będą mogli spróbować swoich sił w turnieju sprawnościowym składającym się z kilku konkurencji. Dokładny plan niebawem !

 

Zarząd OSP Wola Batorska

Komentarze

comments

Dodaj komentarz