Obóz MDP – Muszyna 2017 – dzień trzeci

Dzień dzisiejszy upłynął nam w ośrodku. Według obozowego harmonogramu po pobudce udaliśmy się na rozgrzewkę, poranną toaletę i śniadanie. Następnie w świetlicy kontynuowaliśmy tworzenie naszych wyklejanek, które jutro będą prezentowane gościom. W przerwie od pracy pokopaliśmy trochę w piłkę i po powrocie do budynku udaliśmy się na obiad. Po obiedzie opiekunowie kontynuowali z nami zajęcia w harmonogramie: basen, sport oraz musztra. Zajęcia te potrwały do kolacji i gołym okiem widać już efekty współpracy przy wykonaniu komend musztry. Po kolacji, postanowiliśmy iż będziemy kończyć prace związane z wyklejaniem samochodów strażackich. Na koniec tego pięknego, słonecznego dnia zostaliśmy zaproszeni na dyskotekę organizowaną dla wszystkich “mieszkańców” ośrodka. Po hucznej zabawie, zakończyliśmy dzień gorącą kąpielą i udaliśmy się do łóżek. Do zobaczenia jutro! 🙂Komentarze

comments