Obóz MDP – Muszyna 2017 – dzień siódmy

Ostatni dzień naszego obozu i powrót do domu. Czas rozstań, łez i długich pożegnań. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w 6 edycji Obozu Drużyn MDP z terenu MiG Niepołomice. Było rewelacyjnie! 

Dziś wstaliśmy punktualnie o 7:00 i udaliśmy się na poranny rozruch i śniadanie. Po śniadaniu musieliśmy się finalnie spakować oraz posprzątać nasze pokoje. Po zniesieniu wszystkich walizek udaliśmy się na nasz ostatni spacer. Za cel wędrówki obraliśmy plac zabaw oraz sklep z pamiątkami. Po powrocie do Kolejarza wsiedliśmy do autobusu i rozpoczęliśmy powrót do domu. Tuż po godzinie 13:00 zawitaliśmy do Niepołomic. Po wyjęciu bagaży, w czasie oczekiwania na rodziców i opiekunów nastąpiły pożegnania – najtrudniejszy etap każdego obozu. Z naszych ust padło wiele ciepłych słów oraz zapewnień o tym iż zobaczymy się już za rok! To jednak nie koniec naszej wspólnej przygody. Już za tydzień w sobotę spotkamy się wspólnie na ognisku poobozowym w remizie OSP Wola Batorska. Powspominamy czas obozu, dokonamy uroczystego wręczenia dyplomów oraz będziemy się wspólnie bawić! Dziękujemy wszystkim osobom bez których pomocy ten obóz nie mógłby się odbyć. Do zobaczenia niebawem!!! 🙂

Komentarze

comments