Obóz MDP – Muszyna 2017 – dzień pierwszy

Pierwszy dzień tegorocznego obozu był dla nas bardzo emocjonujący. O godzinie 9:00 spotkaliśmy się pod remizą OSP Niepołomice, skąd wyruszyliśmy w kierunku Domu Wczasowego Kolejarz w Muszynie. Po trzech godzinach jazdy autokarem dotarliśmy do celu, gdzie zebraliśmy na sali konferencyjnej. Po wysłuchaniu regulaminu naszego obozu każdy z uczestników złożył pod nim uroczysty podpis. Kolejnym etapem naszego dnia był pyszny obiad, który dodał nam sił do działania na dalsze godziny. 

 

Po pełnym rozpakowaniu naszych bagaży po raz kolejny zebraliśmy się na świetlicy gdzie rozpoczęliśmy pracę nad naszym projektem plastyczny. Każda z drużyn MDP otrzymała wydrukowane zdjęcie samochodu gaśniczego z swojej OSP oraz dużą ilość bibuły. Jak się okazało naszym zadaniem przez najbliższe kilka dni będzie zrobienie wyklejanki, która odzwierciedli otrzymane zdjęcie. Jak co roku otrzymaliśmy wszyscy koszulki obozowe oraz czapeczki z daszkiem, które świetnie wyróżniają naszą grupę na tle innych obozów. Dodatkowym, obozowym niezbędnikiem zapewnionym przez organizatorów obozu są notesy, w których każdy z obozowiczów będzie prowadził swoją własną relację z tych kilku dni.


Oczywiście na tym nie zakończył się nasz pierwszy dzień. Po zjedzeniu kolejnego posiłku, udaliśmy się na krótki spacer po okolicy. Po dotarciu na plac zabaw postanowiliśmy zagrać w gry integracyjne, dzięki którym poznaliśmy imiona wszystkich naszych nowych kolegów i koleżanek. 

Tegoroczna edycja obozu jest dla nas bardzo wyjątkowa. W tym roku w naszym obozie udział bierze największa ilość uczestników, która liczy 58 osób oraz 6 osób z kadry. W tym miejscu chcieliśmy również przywitać nowego członka naszego zespołu – Kasię, która na obozie pełni rolę wychowawcy. Witamy i dziękujemy <3.

Komentarze

comments