Obóz MDP – Muszyna 2017 – dzień drugi

Dzień wczorajszy dla naszego obozu był bardzo aktywny. Obudziliśmy się zgodnie z obozowym harmonogramem o godzinie 7:15. Następnie wszyscy zebraliśmy się przed budynkiem naszego ośrodka i przy asyście jednego z wychowawców wzięliśmy udział w grupowej rozgrzewce. Po krótkiej przerwie na poranną toaletę udaliśmy się na śniadanie. Kolejnym punktem w programie dnia był spacer po Muszynie. Na trasie naszej wędrówki były ruiny Baszty obronnej, centrum Muszyny oraz ogrody sensoryczne. Do ośrodka wróciliśmy dopiero na obiad. Po poobiedniej przerwie udaliśmy się na zajęcia w grupach. Każda z grup brała udział w trzech zajęciach. Jednym z nich, były ćwiczenia musztry prowadzone przez Tomka Oracza. Równolegle kolejna grupa brała udział w zajęciach sportowych (siatkówka oraz piłka nożna). Oczywiście nie obyło się bez pójścia na basen, gdzie ćwiczyła ostatnia z grup. Każde z bloków zajęciowych trwały godzinę i następowała zamiana grup. Tak spędziliśmy czas aż do kolacji. Po kolacji udaliśmy się do świetlicy, gdzie kontynuowaliśmy pracę nad projektami plastycznymi. W odwiedziny, przyjechali do nas również pierwsi goście. Pani Maria Wnęk oraz Pan Janusz Siwek, druhowie z OSP Wola Batorska – dziękujemy za wizytę! Po zajęciach plastycznych udaliśmy się do swoich pokojów i pisaliśmy relację z swojego dnia. Oczywiście nie zabrakło warty strażniczej, która pilnowała porządku na terenie naszego ośrodka. To był bardzo emocjonujący dzień!

 

Komentarze

comments