Nowa torba do ratownictwa medycznego

W dniu dzisiejszym na ręce druhów z naszej OSP: Łukasza Łuba, Mirosława Gawła oraz Piotra Klimy przekazana została torba do ratownictwa przedmedycznego, w skład której wchodzą między innymi takie elementy jak: kołnierze ortopedyczne, rurki ustno- gardłowe, worek samorozprężalny, folia życia, latarka czołowa oraz wiele innych elementów. Zestaw ratowniczy otrzymaliśmy z Oddziału Małopolskiego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w zamian za kilkuletnią współpracę z tą instytucją. Jest to już druga torba ratownicza pozyskana z tego źródła.

Sprzęt, który dziś otrzymaliśmy przekazany został przy okazji pokazu pierwszej pomocy prowadzonego przez naszych druhów, dla dzieci ze szkoły podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej. Uczniowie klas od 1-6 mogli zobaczyć na własne oczy sprzęt, w który wyposażony jest ta specjalistyczna torba.Komentarze

comments

Dodaj komentarz