IV Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wieliczce – Niepołomice, 12.11.2016r.

W ubiegłą sobotę (12 listopada 2016r.) na Zamku Królewskim w Niepołomicach odbył się IV Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wieliczce, w którym udział brali delegaci z jednostek OSP z terenu Powiatu. Po wysłuchaniu strażackiego hymnu „Rycerze Floriana”, Prezes ustępującego Zarządu dh Władysław Kucharski powitał wszystkich przybyłych strażaków oraz gości, wśród których znaleźli się między innymi Teresa Tiszbierek – Wiceprezes Zarządu Głównego ZOSP RP, Edward Siarka – Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP, Urszula Rusecka – Poseł na Sejm RP, Łukasz Smółka – Szef Gabinetu Politycznego Ministra Infrastruktury i Budownictwa, bryg. Stanisław Nowak – Małopolski Komendant Wojewódzki PSP, burmistrzowie i wójtowie z Powiatu Wielickiego

Następnie wybrano komisje zjazdowe i przedstawiono sprawozdania z działalności zarządu za lata 2011r. – 2016r. Oceny osiągnięć ustępującego zarządu dokonała również komisja rewizyjna, która nie odnotowała nieprawidłowości. Po jednogłośnie udzielonym absolutorium przystąpiono do wybrania nowego Zarządu Oddziału Powiatowego oraz delegatów na Zjazd Wojewódzki. Podczas zebrania wręczono również odznaczenia i medale dla najbardziej zasłużonych strażaków z terenu powiatu wielickiego.
Warto zaznaczyć iż w prezydium Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Wieliczce na lata 2016-2021 znalazł się nasz druh Tomasz Tomala, który został wybrany na stanowisko wiceprezesa. Druhowi Tomaszowi gratulujemy sukcesu i życzymy zapału w pracy na rzecz ochrony przeciwpożarowej.

Pełny skład Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wieliczce na lata 2016-2021:

  • Prezes – dh Władysław Kucharski
  • Wiceprezes – dh Ryszard Łanoszka
  • Wiceprezes – dh Tomasz Tomala
  • Wiceprezes – dh Józef Dziadoń
  • Sekretarz – dh Aleksander Starowicz
  • Skarbnik – dh Stanisław Wilk
  • Członek prezydium – dh Zbigniew Gomułka
  • Członek prezydium – dh Józef Kostuch
  • Członek prezydium – dh Dariusz Pilch
  • Członek prezydium – dh Mateusz Pieczko
  • Członek prezydium – dh Tadeusz Luraniec
  • Członek prezydium – dh Leszek Łach
  • Członek zarządu – dh Juliusz Kanarek
  • Członek zarządu – dh Krzysztof Giza
  • Członek zarządu – dh Henryk Kaleta
  • Członek zarządu – dh Damian Kopera
  • Członek zarządu – dh Roman Majka
  • Członek zarządu – dh Krzysztof Chytoś
  • Członek zarządu – dh Stanisław Dąbroś
  • Członek zarządu – dh Janusz Chlebda
  • Członek zarządu – dh Sebastian Szostak

 

20161112_165529 15039691_1490988260917007_4089589108159878042_o
 

20161112_153014 20161112_174857

Komentarze

comments

Dodaj komentarz