III Strażacki Bieg – 2 lipca 2017r. – dziękujemy!

To był fantastyczny dzień. III Strażacki Bieg o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice zakończony! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w kolejnej edycji naszego biegu na 10km. Już jutro wyniki, relacja oraz galeria zdjęć.

Szczególne podziękowania pragniemy również złożyć na ręce Radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego dh Łukasza Smółki, który ufundował puchar dla najszybszego strażaka naszej imprezy oraz odwiedził w dniu dzisiejszym naszą jednostkę wręczając przy tym samym ufundowaną przez siebie nagrodę dla zwycięzcy. Dziękujemy!

Oczywiście cała impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie zabezpieczenie infrastruktury drogowej, za co z tego miejsca dziękujemy strażakom zOchotnicza Straż Pożarna PodłężeOchotnicza Straż Pożarna w ZagórzuOSP Staniątki oraz OSP Wola Zabierzowska. Druhowie z tych jednostek jak co roku dzielnie służyli nam pomocą za co bardzo mocno dziękujemy. Miło mieć takich kompanów blisko siebie. Dzięki koledzy!  🙂

fot. Oskar Słabosz

Komentarze

comments