II Strażacki Bieg o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice – wyniki oraz relacja

W niedzielny poranek przy remizie OSP Wola Batorska miał miejsce II Strażacki Bieg o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice. Niestety jednak, pogoda która od godzin wczesno porannych dawała mocno „w kość” budziła poważne obawy co do możliwości zorganizowania kolejnej edycji naszego biegu. Nieustanny deszcz nie przeszkodził jednak biegaczom, którzy punktualnie po godzinie 8:30 zaczęli się zjawiać w biurze zawodów. W biegu, finalnie udział wzięło 49 zawodników, którzy startowali w kategorii OPEN. Trasa biegu wynosiła 10km i prowadziła przez dużą część naszej miejscowości. Rozległy teren imprezy wymagał olbrzymiej ilości osób do zabezpieczenia wszystkich skrzyżowań oraz punktów strategicznych dlatego do pomocy naszym druhom przyjechali strażacy z Podłęża, Staniątek, Zagórza oraz Woli Zabierzowskiej, za co jako organizatorzy serdecznie dziękujemy. Ponad dwudziestu pięciu strażaków czuwało nad bezpieczeństwem biegaczy, którzy poruszali się drogami publicznymi. Całość imprezy przebiegła bezproblemowo i pomimo śliskiego asfaltu obyło się bez kontuzji u zawodników. Na mecie, na każdego z zawodników czekał medal pamiątkowy oraz grill z ciepłymi napojami. Po przygotowaniu klasyfikacji generalnej grono sędziowskie odczytało wyniki, które wyglądały następująco:

KATEGORIA OPEN:
1.Grzegorz Czyż z wynikiem 35min 09s.
2. Dariusz Kułynycz z wynikiem 35min. 44s.
3. Mirosław Sroka z wynikiem 36min. 34s.

Całkowita klasyfikacja dostępna będzie w godzinach wieczornych w linku na dole artykułu.

Po odczytaniu powyższych wyników oraz wręczeniu pucharów dla zwycięzców został przyznany również dodatkowy puchar dla najszybszego strażaka, który został ufundowany przez Radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego dh Łukasza Smółkę. Najszybszym strażakiem naszego biegu został druh Łukasz Giemza z OSP Tuchów (woj. Małopolskie, pow. Tarnowski), który ukończył bieg z czasem 43min. 37s.

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i prosimy o przesłanie opinii dotyczącej biegu na adres: kontakt@ospwolabatorska.pl

Będziemy niezmiernie wdzięczni za przesłane opinie, które pomogą nam w ulepszeniu naszego biegu, którego kolejna edycja już za rok.

 

GALERIA ZDJĘĆ!

galeriabieg

wyniki

pdfexcel

Komentarze

comments

Dodaj komentarz